Pravidla

Na našem webu, včetně Facebookové stránky a subdomén platí automaticky pro všechny návštěvníky následující pravidla (jejich znění je níže).

1§ – Kopírování našich článků:

(1) Naše webová stránka a její obsah spadají pod CC (Creative Commons) zákon. Jeho znění ZDE

(2) Jestliže máte zájem a nebo by jste si chtěli zkopírovat například novinku tak vždy uvádějte zdroj (příklad: Zdroj OMSIBUS.NET)

(3) U Obrázků nebo videí zdroj uvádět nemusíte pouze v případě, že obrázek nebo se stále nachází na našem webu a vy na něj pouze odkazujete.

(4) Pokud neuvedete zdroj po odkopírování, budeme považovat, že jste bez souhlasu autora zkopírovali jeho článek (bez jeho vědomí). Viz Zákon České Republiky (121/2000 Sb)

Creative Commons License

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 2.0 Generic License.

2§ – Obsah Webu

(1) Za novinky, články, obrázky, videa nese plnou zodpovědnost autor.

(2) Za umístění nelegálního, nepovoleného odkazu nebo obrázku vždy kontaktujte buď autora článku a nebo vedení přes kontaktní formulář.

(3) Jestliže autor se rozhodne skončit tak má nárok na smazání účtu. Pokud se tak stane jeho články propadnou na cizí redaktorský účet.

(4) Zda-li si autor nepřeje aby jeho novinky byla zde uveřejněna má právo na smazání. (Kontakt přes email: admin@omsibus.net)

3§ – Partnerství a Odkazy:

(1) Vyhrazujeme si právo odmítnout (i když splňujete podmínky) partnerství a nebo výměnu odkazu.

(2) Vyhrazujeme si právo kdykoliv smazat odkaz z naší webové stránky bez udání důvodu. (Většinou upozorňujeme, že odkaz byl smazán).

(3) Zákaz jakkoliv upravovat náš odkaz popřípadě poté upravovat vlastní odkaz (obrázek) bez upozornění, že probíhá změna.

(4) Po uzavření partnerství/výměny odkazu si vyhrazujeme právo používat (kopírovat) články z partnerských webů (s udáním zdroje)

(5) Partnerské stránky mohou používat obrázky, které jsou umístěny na webech nebo na facebooku skupiny OMSIBUS. Jestliže autor nechce, aby obrázky byli na jiných serverech, musí to sdělit.

4§ – Subdomény

(1) Za subdomény a jejich obsah nese odpovědnost majitel, my ne!

(2) Při porušení podmínek a nebo dobrých mravů, porušování zákonů, autorských práv atd.. si vyhrazujeme právo smazat obsah popřípadě vypovědět pronájem subdomény.

5§ – Reklamy:

(1) Reklamy se na webu zobrazují z důvodu aby vydělali na provoz těchto stránek.

(2) Při přehlcení a nebo zobrazení s nevhodným obsahem (erotika, rasismus atd..) doporučujeme odfotit a poté nám to poslat přes kontaktní formulář.

(3) Za obsah reklamních bannerů neneseme zodpovědnost. Za zobrazování a provoz reklam nese společnost Seznam.cz

6$ Pravidla pro team  (redaktory, šéfredaktory, administrátory, …)

(1) Žádný WAREZ!

(2) Nepoužívat náš web jako úložiště!

(3) Dodržovat České/Slovenské zákony!

(4) Vždy vkládat náhledový obrázek!

(5) Downloady správně vkládat pomocí pluginu WP – Filebase!

(6) Správně zvolit rubriku!

(7) Admin vám může kdykoliv změnit práva, odebrat práva, přenastavit nebo i smazat ůčet! (obvykle to neděláme)..

(8) Admin vám může kdykoliv upravit nebo opravit příspěvky, downloady, obrázky nebo příspěvky úplně smazat! (obvykle to neděláme)..

(9) Admin si vyhrazuje práva kdykoliv měnit tyto pravidla!

Toto znění platí od 1. 9. 2013 a vedení OMSIBUS.NET si kdykoliv vyhrazuje změnu těchto pravidel.

Tresty:

Za porušení podímek se trestá dle závažnosti prohřešku. Pokud se jedná o redaktora, tak obvykle vyhazovem, pokud se jedná o návštěvníka tak IP BANEM apod.

Původní znění: OFPmafia.eu