[WIP] Brno – Bystrc

Dobré půlnoční ráno, máme zde další novinku. Dnes si ukážeme projekt od autora Etrusana, jenž před lety udělal velmi chytré rozhodnutí a odešel z omsi.cz komunity, navíc je známý packy křižovatek a silnic a dalšího. V tomto novém projektu se jedná o reálnou mapu Brna – Bystrce, jenž mě velmi zajímá, jelikož bydlím hned ve vedlejší městské části a přes Bystrc jezdím každý dne.

Autor se konkrétně rozhodl zachytit linku 54 v její současné a snad již konečné podobně z Bystrce ZOO na sídliště Kamechy a zpět, jenž je cca 6,5 km dlouhá linka, která v minulosti nabírala různých jiných podob, přičemž původně jezdila ze zastávky Ečerova. Současná a do hry tvořená linka je však nejdelší z nich a podstatě se v ní nachází i původní varianty, takže nebojte, o nic nepřijdete.

Autor samozřejmě začal logicky tvorbou silnic a křižovatek, ale i na těchto částech je již vidět autorův důraz kladený na přesnost a co nejvěrnější kopii celé linky, jejíž mapa je součástí galerie. Z celé mapy je tedy podle autora položena 1/4 hlavních tahů. Řešit tedy jakékoliv vydání nebo zbývající čas do vydání je naprosto bezpředmětné. Autor zároveň hledá někoho, kdo by vyrobil AI vozidla v programech Blender, 3DS Max nebo Cinema 4D a zároveň prosí, aby veškerá kritika byla konstruktivní.