Konec roku 2016

Je na čase, abych jako každý rok tento rok nějak shrnul. Dělám to již od roku 2013, tedy již píšu na toto téma čtvrtý článek a musím říct, že mě to úplně nutí si uvědomit, jak rychle další rok zase uplynul, kolik věcí jsem stihl a zvládl, poznal, ale také na kolik věcí jsem se vykašlal nebo zapomněl. Až je mi občas velice líto, jak web zanedbávám, i když se naštěstí našlo několik dobrých duší, kteří v průběhu roku pomáhali s vývojem webu, za což jim srdečně děkuji.

Co se technické části webu týče, úspěšně jsme začátkem roku migrovali na WordPress MultiSite, takže nyní můžete mít pod naším webem svoji vlastní subdoménu, tedy pouze za případu rozumného obsahu, nerezervovaného názvu a s odpovídající tématikou si web můžete jednoduše vytvořit. Zároveň jsme tu také měli pokus o vytvoření vlastního fóra, který bohužel úplně nevyšel a spíše jsme více lidí naštvali, než potěšili. Ale i tak děkuji Vojtovi a Morčeti98 za úpornou prvopočáteční snahu o údržbu tohoto fóra.

Za co musím poděkovat vám, tak za 169000 návštěvností, rozložených něco přes 110 průměrných návštěvností denně, přes 800 liků na FB stránce OMSI CZ/SK, kde se nás také můžete dotazovat na spoustu věcí, pokud máte třeba nějaký problém, rádi Vám odpovídáme ve zprávách nebo nám můžete napsat na e-mail redakce@omsibus.net.

Za celý ADMIN TEAM přeji vám šťastný nový rok 2017, příjemné prožití Silvestru a příjemné prožití i zbytku roku 2016 a hlavně, ať jste stále tak skvělí návštěvníci, jenž přináší obrovskou motivaci pro tvorbu webu. Všem zmiňovaným ještě jednou moc děkuji.

Takže ještě jednou přeji šťastný nový i Nový rok!

Těším se na další nášup skvělých novinek v roce 2017.

Jakub alias Wolda007, majitel webu OMSIBUS.NET