[WIP] Projekty od KajotT3D

Zdravím, jak jsem slíbil, tak taky dodržuji a přináším vám o něco obsáhlejší novinku. A nebudu vás napínat, podle názvu tohoto článku jste určitě poznali, o co jde. Ukážeme si zde souhrn všech prací od těchto autorů (KajotT3D je skupina lidí, která vytváří addony do OMSI 2) a pár videí a informací. Jdeme na to.

Začněme, asi tou zatím méně známou záležitostí a to je realistická mapa polského města Rybnik, kde bude k dispozici hned několik říditelných linek, podle slov autorů. Bližší info však ještě není známo, Kajot o tom napsal zatím jen krátkou zmínku a uveřejnil pár videí, které dokumentují jízdu po dokončených trasách:

JELCZ M125M V3.0

Velmi očekávaná sada autobusů. M125M má i velkou historii a byly vydány už 2 verze, které se s tou třetí, připravovanou, dají jen těžko srovnávat po všech stránkách. Ve třetí verzi bude vylepšený model, textury, zvuky, scripty. Prostě se celý model překope do jiné podoby. Pro porovnání si můžeme ukázat fotky z první verze, druhé verze a nakonec i třetí verze. Myslím, že rozdíly jsou vidět velmi jasně:

První verze:

Druhá verze:

Třetí verze:

A nyní přijde na řadu pár videí, které dokumentuje třetí verzi tohoto modelu, nahoře budou nejstarší videa a dole nejnovější:

JELCZ M185M „Vectus“

Nic jiného, než kloubová verze modelu M125M. Autoři oznámil vydání společně se sólo verzí a dalšími autobusy, které si ukážeme níže. Opět je zde pár videí, které dokumentují tento model.

MERCEDES-BENZ CITARO

Citar už do samotné hry vyšlo hodně, ale většinou to byly verze německé. Kajot tým se však rozhodl udělat verze, které jezdí právě ve městě Rybnik a těch verzí je hned několik, opět vám vše řeknou videa. Všechny modely vypadají velmi propracovaně, nejen Citaro, ale i Jelcz a další, které Kajot plánuje vydat.

MERCEDES-BENZ CONNECTO LF

Další model ze série Mercedesů od Kajotů – Connecto LF. U tohoto autobusu vyšlo zatím jen jedno video, tudíž moc informací o něm zatím není, ale už i ve stavu na videu vypadá velmi dobře.

MAN NL/NG/NÜ2×3

Velkou sadu chystá Kajot také v podobě MANů. Plánuje se opět velký počet verzí, například dvoudveřové a třídveřové sólo, patnáctimetrová verze, nebo kloubová verze. Opět několik verzí z různé „podkapitoly“ modelů.

JELCZ M11

No a aby to nebyl jen samý moderní autobus, tak nám Kajot připravuje i tento starý Jelcz, přezdívaný „Polský Ikarus“, takže si trochu oddechneme od moderních věcí a pojďme se mrknout na videjka z tohoto staršího modelu. 🙂

Tak, to by bylo vše, já doufám, že jste se nám neukoukali k smrti, ale je to jen takové stručné shrnutí všeho, co tento tým připravuje a čeho se snad i brzy dočkáme v naších počítačích. 🙂 Budu se těšit u další novinky, mějte se! 🙂