[WIP] Karosa B931E a B932E – UPDATE 1.2

Dnes jsem se rozhodl napsat pár řádků i o vlastním projektu Karosy B93XE ve verzi 1.2. Prvopočáteční verzi 1.0 vyrobil Fanda124, tím, že upravil původní Karosu C943 přidáním dveří, výměně tyčí a sedaček. Následně jsem se rozhodl projekt převzít já, pro lepší vzhled a funkčnost modelu. Do verze 1. 1 bylo přidáno spoustu úprav, hlavně v interiéru, ale i exteriéru, v podobě nového teamplate celého vozu, zrcátek, kompletní přestavbě interiéru a další. Stále jsem však nebyl spokojen, a proto přichází verze 1.2.

Nová verze se bude pyšnit už jen tím, že jsem si rozhodl udělat pořádek, a nakonec tedy tvořím verzi E. Základní verzi jsem se, pravděpodobně dokonce jako první člověk v komunitě, rozhodl udělat verzi B931E.1707, dle vzoru DPMB (Dopravního podniku města Brna). Má již novou palubku, kompletně předělané dveře a jejich mapování, nechybí ani zvuky přímo dle jednoho z vozů našeho DP, nové stěrače, přesunutí BUSE panelu na správné místo dle DPMB, nová maska, lišty a další nerozlišitelné úpravy. Navíc byla a stále je snaha o opravu většinu chyb.

O další úpravy se pak postarali další uživatelé. Jmenovitě Marty515 a Daniel94 za MyPol, tradičně Luky.pat za BUSE systém, Morče98 za repaint DPMB, Trolejbusák za další repainty a další.

 • Jakub

  To je teda hnus..!!!!

  • Sirka

   Sám jsi hnus.

   • Jakub

    Nech ho být, je to bývalý redaktor, který byl po prvním příspěvku vyhozen proto, protože neuměl psát, pak si založil stejnojmenou doménu, do které skopíroval vešekerý obsah. Pod pohrůžkou podání TO ji nakonec smazal.