[WIP] Karosa B931E a B932E – UPDATE 1.2

Dnes jsem se rozhodl napsat pár řádků i o vlastním projektu Karosy B93XE ve verzi 1.2. Prvopočáteční verzi 1.0 vyrobil Fanda124, tím, že upravil původní Karosu C943 přidáním dveří, výměně tyčí a sedaček. Následně jsem se rozhodl projekt převzít já, pro lepší vzhled a funkčnost modelu. Do verze 1. 1 bylo přidáno spoustu úprav, hlavně v interiéru, ale i exteriéru, v podobě nového teamplate celého vozu, zrcátek, kompletní přestavbě interiéru a další. Stále jsem však nebyl spokojen, a proto přichází verze 1.2.

Nová verze se bude pyšnit už jen tím, že jsem si rozhodl udělat pořádek, a nakonec tedy tvořím verzi E. Základní verzi jsem se, pravděpodobně dokonce jako první člověk v komunitě, rozhodl udělat verzi B931E.1707, dle vzoru DPMB (Dopravního podniku města Brna). Má již novou palubku, kompletně předělané dveře a jejich mapování, nechybí ani zvuky přímo dle jednoho z vozů našeho DP, nové stěrače, přesunutí BUSE panelu na správné místo dle DPMB, nová maska, lišty a další nerozlišitelné úpravy. Navíc byla a stále je snaha o opravu většinu chyb.

O další úpravy se pak postarali další uživatelé. Jmenovitě Marty515 a Daniel94 za MyPol, tradičně Luky.pat za BUSE systém, Morče98 za repaint DPMB, Trolejbusák za další repainty a další.