První školní!

V prvé řadě bych vás, školou povinné chtěl přivítat v novém školním roce a popřát spoustu úspěchů a volných chvilek strávených s omsi, dokonce případně u čtení našeho webu. Spousta redaktorů nás postupně opustila, ale jejich kvality stejně nebyly vhodné k prezentování, ale za to máme dva nové, kteří se o web skvěle starají a píší pro vás několikrát týdně novinky, což nás povyšuje na nejaktivnější web v československé komunitě.

První věc, kterou bych chtěl prezentovat je update na Irisbus Citybus 12M, o kterém jsme si nedávno psali. Vyšel nový update, z verze 0.1 na verzi 0.2. Má nové zvuky, které poskytl autorovi Fanda124 a opravenou texturu kloubu a modelovou díru v kloubu. Celý update můžete v plné rychlosti stahovat níže. Doporučuji také shlédnout toto video, které ukazuje zvuky ve svém finálním stádiu.

 

Dále pro vás máme jednu pozitivní zprávu. Autoři Karosa packu – VonShark a Lukasek se rozhodly oficiálně oznámit práci na vozech a přihodily video z testu zvuků na Karosu B941E. Na rozdíl od konkurence pro vás tento projekt již dlouhou dobu sledujeme a přinášíme vám stále čerstvé informace z tvorby. Samozřejmě budeme pokračovat i nadále. Dneškem se navíc autoři rozhodli, že u každého vozu udělají říditelnou i neříditelnou verzi (pro AI dopravu).

 

A na závěr si ukážeme tři exkluzivní screeny z projektu SOR NB18, na kterém pracuje, mimo jiné i šéfredaktor našeho webu, 487376.

Irisbus Citybus 12M 0.2
Irisbus Citybus 12M 0.2

Irisbus_Citybus_18M-0.2.rar
Version: 0.2

122.2 MiB
1021 Downloads
Details