Konec roku 2015

Je to smutné, ale moje každoroční silvestrovská novinka je opět tu. Vždycky je to úplný záchvat nostalgie, protože si jaksi uvědomuji, že tento web jsem relativně slušně zbudoval, hlavně nutno poděkovat lidem, kteří mi pomáhají tady či na vznikajícím fórum, jako je 487376, kotva1000 či Vojtacapek, ale najdou se i další, všem moc děkuji a těším se na další spolupráci. Hlavní věc, kterou si však uvědomuji je to, že tento příspěvek píši již po třetí. Web byl totiž zřízen 17. 8. 2013, takže v přelomu let 2013/14 byla tato novinka opravdovou novinkou v psaní novinek na našem webu, v dalším přelomu, a to 2014/15, to bylo opět něco zvláštního, protože to bylo po celém roce existence webu. Jsme tu pro vás již 2 roky, 4 měsíce a 14 dnů (můžete mrknout SEM), což je krásný čas, protože průměrná životnost stránky je asi 20 dní, ale vy se nemusíte bát, protože my nikam neutečeme!

V samostatném odstavci musím poděkovat také Marošovi, který mě kdysi vzbouřil k založení webu OMSI.7u.cz, od kterého se odvíjel web OMSI.WOLETZ.EU, který již neexistuje. Web OMSIBUS.NET byl založen totiž úplně znovu, co se příspěvků týče. Staré příspěvky byly přesunuty na web OLD.OMSIBUS.NET, jehož provoz byl k 31.12.2015 ukončen, protože podle mě není nutné hrabat se v minulosti a v článcích z dob, kdy jsme byly banda začínajících, nic netušících lidí, ale zabývat se současností, a tímto webem, který je tu jen pro vás.

Nových projektů do Omsi bohužel moc není, alespoň těch českých, na které se primárně zaměřujeme. Jistě se však musíte dále sledovat projekty, jako vývoj autobusu SOR NB18, od autora 487376, který je mimo jiné jedním z členů admin teamu, jehož projekt vypadá velmi slibně a jeho vývoj zde můžete stále sledovat. Určitě se podívejte na poslední příspěvek, a určitě se máte na co těšit.

Myslím si, že další projekty nemusím zmiňovat, protože jejich názvy jsou ohrané, navíc historii roku si můžete projít v článcích z roku 2015 a případně pak i z dalších let – 2014, 2013. Poděkovat však musím vám, našim čtenářům, kteří nás svojí návštěvností podporujete a také motivujete k dalším činnostem – mnohokrát díky! Díky vám, máme již přes 123 500 návštěvníků, za což opravdu děkujeme. Ani by mě to nenapadlo, když jsem tento web kdysi zakládal. Věřím, že vás potěšíme snad i dalšími projekty, které plánujeme. Zatím můžete navštívit naše fórum, kde se vždy dozvíte o aktuálním dění.

Mimochodem, i pro mě je to 150. článek na tomto webu. Možná to není tolik, jak to vypadá, ale když si to dobře spočítáte, za celý provoz OMSIBUSU to vychází na asi 6 článků měsíčně, což vzhledem k menší aktivitě v Omsi komunitě určitě není tak málo. I tak si myslím, že se můžeme zařadit mezi jedeny z nejaktivnějších českých webů o Omsi, protože zde vždy načerpáte spoustu nových informací, kolikrát přímo z první ruky.

Za celý ADMIN TEAM přeji vám šťastný nový rok 2016, příjemné prožití Silvestru a příjemné prožití i zbytku roku 2015 a hlavně, ať jste stále tak skvělí návštěvníci, jenž přináší obrovskou motivaci pro tvorbu webu. Všem zmiňovaným ještě jednou moc děkuji a ještě jednou připomínám, nezapomeňte sledovat aktuální dění na projektu SOR NB18, ať vám nic neuteče!

Takže ještě jednou přeji šťastný nový rok!

Těším se na další nášup skvělých novinek v roce 2016.

Jakub alias Wolda007, majitel webu OMSIBUS.NET