Jedna podvečerní

Přeji hezký podvečer, dneska to opět bude vyloženě o fotkách a jednom videu, které zachycuje celkem zajímavou věc, která v OMSI 2 ještě nikdy nebyla k vidění. Nebudu vás napínat, jdeme na to.

Jak jistě víte, autor Pedro, který už vytvořil několik dalších autobusů, pracuje na kloubové verzi městského autobusu Mercedes-Benz O405 (tedy O405G) a nejen, že plánuje víc variant, co se týče kasy, ale vytvořil také velmi zajímavé efekty při dešti, kdy kapky krásně stékají dolů. Ještě dodám, že autor stále neujasnil, zda bude addon placený nebo ne, mluví se o obou variantách. Začněme těmi fotkami z kasy a pak i to video. 🙂

Další sada fotek bude z autobusu MAN Lion’s Coach, na kterém autor už delší dobu pracuje a je to na modelu opravdu vidět. Kvalitní model, textury, to je to, co jednoduše dokáže zpříjemnit den při prohlížení aktualit z OMSI světa.

No a na konec vám sem ještě dám odkaz na stažení dvou repaintů od uživatele Vojta2318, který na Karosu C954 vytvořil dvě varianty repaintu společnosti ČAD Blansko. Ke stažení: První variantaDruhá varianta.

k1 k2