AFG a konec Prahy???

Dobrý den, vítejte u této trochu špatné zprávy… AfG oznámil, že s rozšiřováním stávající mapy končí. Níže si můžete přečíst text autora.

 

„Mám pro vás dvě špatné a jednu dobrou zprávu. Začněme tedy těmi méně příjemnými.
Vývoj projektu Pražského Citybusu, jak již většina z vás ví, jsem už loni v prosinci dočasně přerušil. Proč to ovšem znovu zmiňuji, je to, že podle nastalých okolností se k tomuto projektu pravděpodobně už nevrátím. A to ze dvou důvodů.
Jedním je náročnost mapy a druhým moje celková nespokojenost. Mapa obsahuje řadu chyb a věcí, které by se daly udělat rozhodně lépe. Ale vzhledem k tomu, kolik času tato nevelká mapa zabrala, tak chuť do dalšího rozšiřování prostě není.
Jelikož jsem se snažil do hry položit co nejvíce originálních objektů, tak jejich množství a celkové větvení linek problému vůbec neprospělo. Prostě hodně objektů na malé ploše si vybere svojí daň.
Druhý z projektů, konkrétně Central Bohemia Project, potká pravděpodobně stejný osud. Zatím se však pouze odsouvá na vedlejší kolej a někdy v budoucnu se k němu vrátím.
Bohužel zde je problém s tím, že ačkoli jsem předpokládal, že vývoj půjde rychle díky používání defaultních objektů, opak je pravdou.
Přemýšlet nad tím a zkoušet, který objekt bude odpovídat nejvíce tomu v realitě, se opravdu časově nevyplácí. Úsek již dříve zobrazený na screenech jsem tvořil celé tři víkendy. Výsledky jsou sice pěkné, ale pro dosažení nějakého hratelného úseku by bylo potřeba opravdu hodně volné chvíle. „
Zároveň je tu však ale jedna druhá zpráva. Vzniká úplně nový projekt Prahy, který bude obsahovat spíše meziměstské linky. Projekt se jmenuje Prague Suburban Bus.
Projekt by měl obsahovat následující linky:
129 – Smíchovské nádraží – Baně
317 – Smíchovské nádraží – Dobříš, nám.
318 – Smíchovské nádraží – Řitka
320 – Smíchovské nádraží – Mníšek p. Brdy, Rymaně žel. zast.
321 – Smíchovské nádraží – Mníšek p. Brdy, Stříbrná Lhota
507 – Smíchovské nádraží – Sídliště Zbraslav

Aktuální stav mapy:
Terén – 5 %
Silnice – 0 %
Objekty – 0 %

To je vše. Přeji vám hezký zbytek nedělního dopoledne 🙂
Rudewolff