[WIP PROJEKTY] Karosa B951E; Sor CN12; Moravec

Marty515 a Daniel94 po spolupráci s AfG připravují Karosu B951E, která bude nedílnou součástí další verze mapy Prahy, se kterou výjde. Zde můžete vidět screeny a video z testování na lince 164.

Celý autobus není vybaven kasou a je do něj nainstalován systém BUSE ovládaný přes palubní počítač MyPol. Těšit se můžete také na starší a novější verzi tohoto autobusu, kdy jsou změny hlavně v sedadlech a tachoměru.

Pokračovat budeme autobusem Sor CN12, na kterém delší dobu precuje Slujda, tedy, konkrétně od září roku 2013. Datum vydání stále není známo. Včera byl uvolněn na OFPmafii jeden screen z tvorby tohoto autobusu. Konkrétně na něm můžeme vidět přídavná světla.

A protože jsem dlouho nedával vůbec žádný screen ztvorby tohoto autobusu sem, tak to alespoň zkusím napravit a přidám vám sem ještě čtyři autorem postované screeny posledně.

A poslední zmínkou bude mapa Moravec, na které pracuje Igisek. Nemá cenu něco přepisovat, a tak přidám text od autora:

Stavím novou smyšlenou mapu města Moravec.Město bude obsahovat názvy MČ jako v Brně,také konečné budou mít některé brněnské názvy a bude zde jezdit i náš dopravce DPMB společně s dopravcem DPP.Linek bude snad plno-bude záležet na okolnostech,nechci nic psát dopředu,zatím dělám okolí první linky 42.Terén bude vesnicko-městský (jak to prostě bývá v městech),okolí města budou obklopovat vesnické MČ,zatímco ve městě to budou spíš sídliště a v centru historické centrum,zase ale záleží na okolnostech,co všechno stihnu.Nejvíce bude záležet na PC,co zase utáhne a co vydrží a budu doufat,že už to tak neodejde,jako před půl rokem.
Snímky budou nejdříve asi zítra,aby byly opravdu již koukatelné,dneska je na tom koukatelný jen hrubý základ (terén,baráky,cesty a vegetace),detaily se budou dolaďovat.
Tak mi držte palce,ať konečně postavím celou komplet mapu a ať budu mít k tomu taky nějaký čas.

Tak, a zde máte, aspoň si tedy myslím, několik krásných símků.