[WIP] Praha & Karosa B951E; Solaris Urbino 18 & 12

Dobrý den,

po dlouhé neaktivitě způsobené zaneprázdněností vám přináším příspěvek, kde si shreneme WIP projekty za měsíc 9. a 10., jak napovídá název.

Dovolím si začít Solarisem Urbino 12 a 18. Tento autobus dělá spolu s dalšími Alterr a také Morphi, který je znám jako autor oblíbených zvukových modifikací. Autobus však není vybaven palubní deskou typickou pro Solarisy, ale palubní deskou VDO. Na autobusu prý zbývá dodělat už jen pár detailů.

Dalším projektem, který si ukážeme je Praha od AfG a jeho party. O Praze jste se z našich příspěvků mohli dozvědět již dávno, protože vás o průběhu stavby průběžně informujeme. Nyní však nastává chvíle výjmečná, protože její linka 219 a s ní i skvostná Karosa B951E jsou již ve finále! To znamená, že rozšíření Prahy a s tím i Martyho Karosa B951E by podle autora mohli vyjít první listopadový výkend, což je za pár dní!

Já samozřejmě nejsem troškař, a tak vám přidám všech 50 posledních screenů a k tomu citaci z autorova příspěvku na jeho blogu.

S radostí můžu oznámit, že modelování objektů bylo dokončeno. Technicky vzato, vše po grafické stránce je hotové, takže v následujících dnech bude probíhat už jen tvorba jízdních řádů.

Samozřejmě po nich přijde na řadu testování a určitě proběhne i nějaká ta optimalizace. Proto už můžu nastínit termín vydání, který odhaduji na začátek listopadu. Rád bych stihl první víkend, tedy 1. nebo 2. listopadu.
(převzato z webu autora mapy)