Praha, Fikcyjne Pomorze

Tak, po delší prodlevě vás vítám u dalšího příspěvku. To víte, nebyl čas, protože byl konec školního roku, takže dohánení toho, co se nestihlo a škola v přírodě, a tak nebylo moc času. Díky tomu nám bohužel klesla i návštěvnost, což mě moc mrzí a pokusím se udělat vše proto, aby sem lidi zase rádi chodili.

Jako první se podíváme na mapu Prahy, kterou vyrábí VonShark. Pravděpodobně vám daleko více poví officiální text autora. Podle mě však mapa nemá úplně jistou budoucnost.

Zde budou informace o průběhu tvorby pražských linek 106, 189, 196, 197, 215 a dalších. Momentálně mám trasově hotovou linku 189, další linky jen zčásti. Linky jsou sice dlouhé, dle reality, stavbu provádím dle ortofotomap z Google/Bing map, které si editor sám stahuje. Mapa je ale na rovině, terén negeneruji. Silnice jsou zatím dvouproudé, dělané ze spline z addonu SimpleStreets, stejně, jako křižovatky. Jsem úplný začátečník, s editorem se teprve seznamuji, sice jsem si to zkusil, ale, no… Hrůza. :lol: Dále pak dávám spíše přednost interakci ve hře nad kvalitou, tudíž nepočítejte s tím, že na mapě bude třeba lavička, nebo keřík přesně, dle mapy a že bude přesně tam, jak mapa ukazuje. ;):) Mapa bude spíše jednoduššího charakteru, zaměřena více na hratelnost, než kvalitu, ale zase aby připomínala aspoň trochu místa, dle reality. ;);)

Další mapou, o které se zmínim je mapa Fikcyjne Pomorze. Ta je udělaná opravdu detailně. Nechybí ani zívířata,  traktory nebo kombajny na polích. Obsahuje tři linky – městskou a dvě příměstské. Mapu již podle obrázků i podle mého chvilkového testování doporučuji vyzkoušet, protože je to opravdu do detailu propracovaná mapa a jsem s ní moc spokojen.

Fikcyjne Pomorze
1.8 KiB
1297 Downloads
Details