1 Rok webu

Zdravím,

dnes je to přesně rok od vzniknutí domény OMSIBUS.net, před kterou však fungovaly i jiné domény, které do toho nepočítám. Doména OMSIBUS.net byla spuštěna 17. srpna roku 2013 a ještě v tento den na ni byl nahrán RS WordPress se šablonou GamePress a spousty pluginy.
Aby tento příspěvek měl nějakou logiku, dovolím si uveřejnit statistiky za uplynulý rok.

Příspěvky:
Současně je na webu celkem 135 publikovaných příspěvků, 20 konceptů, 2 čekajících na schválení (příspěvky, které neprošly kontrolou) a jeden soukromý – tedy celkem 158 příspěvků.

Pluginy:
Pluginy jsou dodatky do našeho RS, které umožňují např. lepší zabezpečení, lepší funkce, upravují vzhled nebo přidávájí různé věci.
Těchto pluginů je na webu 31, z toho 24 aktivních a 7 neaktivních.

Soubory:
Soubory ke stažení nahrané přes plugin WP – Filebase.Na našem webu se nachází celkem 82 souborů, které jsou všechny přiřazeny k příspěvkům a většinu z nich stahujete přímo z našeho hostingu (cca 75 %) a další velkou část stahujete z ostatních vysokorychlostích serverů.

Dále vám musím poděkovat, protože jsme díky vám přesáhly 50 000 návštěvností, které byly napočítány v auditu Toplist v průběhu tohoto týdne. Je to velká čest, vidět, jak lidé oceňují vaši právi tím, že ji čtou a stále se k nám vrací.

Pokud byste chtěli napsat svůj názor na tento web (co se vám nelíbí, co můžu zlepšit, apod.), obraťte se na e – mail nazory@omsibus.net a pokud byste se chtěli stát redaktorem, napiště normálně na e – mail admin@omsibus.net.

Ještě jednou tedy děkuji za vaši přízeň a přeji hezký zbytek večera