SOR C10,5 V2

Dámy a pánové,
dnes, 8.8.2013 ve 13:15, po sedmi měsících urputného boje přišel čas zúčtování. Zcela přepracovaný autobus SOR c10.5 v2.0 je konečně tady!

TRAILER:

„Chybí vám v omsi potřeba zamávat řidiči stejné dopravní společnosti, který jede proti vám? Tato skutečnost viditelná na českých silnicích je konečně v OMSI!
Už vás nebaví dívat se, jak se vám i při největším dešti nezašpiní podlaha od lidí, kteří si neočistí boty? Tomu je již konec! A kdyz se vám bude zdát, že je podlaha moc zašpiněná, stačí jen vzít kýbl s hadrem a můžete se pustit do velkého úklidu! Přijde Vám stálé ježdění od zastávky k zastávce monotóní? Zpestřete si svoji poklidnou jízdu poruchou motoru, elektřiny nebo třeba převodovky! První český autobus se simulací poruchy právě vyjíždí!

Pokud jste si již podívali na trailer, jiště Vám neuniklo, že tento nový autobus disponuje mnoha novými a originálními funkcemi, zde jsou vyjmenované ty nejpodstatnější:

[NEW!] – Hlášení zastávek pro mapy bez hlášení zastávek
[NEW!] – Řazení “automatické převodovky”
[NEW!] – Tisknutelný jízdní řád z kasy
[NEW!] – Možnost umývání špinavé podlahy
[NEW!] – Jednotlivé mechanismy autobusu se dají rozbít a znovu opravit(GOD MODE)
[NEW!] – Reálná rozbitnost přední a zadní části modelu + zvuk
[NEW!] – Pětistupňový retardér
[NEW!] – Mávání ruky řidiče (poprvé v OMSI již u verze 1.0!)
[NEW!] – Otevíratelné schrány (poprvé v OMSI již u verze 1.0!)

Můžete se podívat i na další obrázky ze hry. Předem upozorňuji, že z první verze na tomto modelu zůstaly pouze tři součást nezměněné!! „

©Slujda

SOR C10,5
SOR C10,5

SORc10-5_v2-0.rar
Version: 2

93.2 MiB
2608 Downloads
Details