Video Recenze: Škoda 21AB

Ahoj, já jsem Sn0walker a od nedávna jsem novou posilou tohoto webu. Mám celkem bohaté redaktorské zkušenosti, tak doufám, že se vám budou mé články líbit. A když už zde hovořím o zkušenostech, mám zde pro vás takový speciální článek. Otestuji si nový autobus „Škoda 21AB“ od autora RedGunn z pohledu mě, kdy jsem tento autobus viděl opravdu prvně.

Mou specialitkou jsou videa. Určitě se nezapomeňte podívat na tento kanál a přihlásit se k odběru, protože já mám opravdu hodně komentovaných a kvalitních OMSI videí. Teď už ale k tomu, co nás čeká v dnešním článku. Zmínil jsem videa a proto zde uvádím tuto video recenzi, ve které snad najdeme co nejvíce věcí o tomto autobusu a vy zjistíte, jak je tento autobus dobrý a pro koho se hodí.

Ve videu jsem zmiňoval stanovené funkce a vlastnosti, které má autobus mít. Tady je tedy shrnu a napíšu podle sebe, jak v těchto kritériích autobus obstál.

  • Cena: 200,- Kč – Myslím, že to není nejvhodnější
  • Realistické zvuky – Žádných vad jsem si nevšiml, ale přijde mi, že motor nezní na tolik otáček, kolik je na otáčkoměru.
  • Propracovaný realistický model – Jak které části… (Palubka ok, ale tlačítka se mi moc texturově nezdají…)
  • Možnost rozbití předního skla – Funguje, ale to jak to funguje můžete vidět ve videu. Mě to přijde moc 😀
  • Zamrzání zrcátek – V zimě opravdu zamrzají a dají se i rozmrazit stiskem tlačítka. Docela prima věcička, něco takového by mohlo být v OMSI normálně.
  • Mlžení oken – Nespatřil jsem, ale zase mi to nepřijde jako špatný nápad. Nemohu však posoudit, jak kvalitní to je 😉
  • Poprvé v OMSI! Do autobusu vám může nastoupit vozíčkář – Nespatřil jsem, ale podle screenů to vypadá vydařeně.

Tak doufám, že se vám líbil dnešní článek a doufám, že se líbilo i video. Já se moc těším, až se spolu zase uvidíme u dalšího článku, nebo na mém kanále! 😉