[WIP] podhorské Řečkovice

Táák,už to dál tajit nebudu.

Snímky,které se v galerií ode mně (tajemná mapa),jsou z mapy,za níž rozšifruji slovo tajemné=prostě je to moje mapa,a tajil jsem ji,proto tajemná.
Mapa je to rozdělaná,jedna trasa je „silničně“ kompletní,ale z objektů kompletní tak z poloviny.
Popis této vymyšlené mapy:Jedná se pouze o screenovou mapu,(tudíž nebude aktuálně vydána,určená zatím jen ke screenování),jednoho vymyšleného zapadlého města Řečkovice(název převzat z mýho bydliště :D ),někde v ne moc vysokých horách.Linek mám v plánu spousta,ale o tom míň zkušeností s editorem(celé OMSI vč.editoru mám tak 3 týdny).Kompletně natrasovaná linka je zatím 43-vedoucí z jedné horské vesničky,přes okraj Řečkovic do blízkého městysu(asi 2000 obyvatel bude mít).Zatím mám postavenou skoro kompletní část Křídletice(z té části pocházejí všechny screeny z galerky),což je taková průměrná část tvořená velkým sídlištěm a „starým“ centrem s vybudovanou smyčkou pro autobusy.
Mapu budu tvořit podle času a podle toho,jak se mi bude chtít,ale každopádně budu se snažit stavět tak,abych alespoň 1xtýden přispěl minimálně 1 screenem.
Jestli ji dám ke stažení,záleží na mnoha faktorech: 1.Pořádně se doučím v editoru,s HOFkem.
2.Nebudu tam používat objekty,které by se nesměly nikde objevit.
3.Bude ta mapa dokončená a hlavně hezká,taková středoevropská,což je záměr.
4.Byla by po ní poptávka.
Proč jsem mapu tajil? Protože neumím moc dobře v editoru,proto nejezdím s hofkem a ani nemám zapnutou silniční dopravu,protože to by pak z toho byla jedna velká tragédie :D .
V tomhle týdnu přispěju sem dalšíma screenama(i do galerky),sem hlavně ze stavby. ;)
Tímto děkuji za přečtení a přeji ,sice horkej,ale příjemnej den. :)
Teď jste si právě mohli přečíst první příspěvek autora mapy, kterým je Igisek. Já už dodám jen screeny. Podle komunity je mapa opravdu nádherná 😉 ..