Konec roku 2013

Dobrý večer,

všude už nám létají rachejtle a ozývají se rány, což znamená, že je tu nový rok. Je to první silvestr, co budeme slavit na tomto webu, takže je to taková premiéra, a já pořádně nevím, jak se ke  všemu vyjádřit.

Letos jsem spíše zklamaný. Moc nových autobusů nevyšlo, jako třeba loni, leda nějaké méně povedené. Z těch lepších je to MB O307 a ten Ikarus.

Rilian z Omsi.cz připravil takové menší shrnutí za tok 2013. Je to takový kalendář co kdy vyšlo a co se stalo na omsi.cz. Naleznete jej ZDE.

Z vývojářského světa mám spíše dobrou zprávu. Byl zrušen Lion Team Československo, tedy původní Vikyho Tvorba. Podstatě je nikdo neměl rád, ale přinesli takovou českou skupinovou práci. Od té doby například Kotva a Fanda dělají spolu skiny, byla založena CSC (Czech and Slovak creation) a další.

Co je největší změna, tak je Omsi 2. Lidé na něj spíše nadávají, protože je to jedna velká zabugovaná předražená sra*ka. O tom tu bylo slov dost, takže se dále nebudu nijak vyjadřovat. Jen prosím (a to i redaktory), aby jste věnovali pozornost rozdělení webu na addony do Omsi 1 a Omsi 2.

Také jsme dosáhli 20 000 návětěvníků. Moc vám děkujeme, a těšíme se na další příspěvky pro vás a vaši odezvu.

Takže všem přejeme šťastný Nový rok! 🙂